Coś na ząb
(ser feta sos vinaigrette)
Cena 10 zł
Danie szefa
(schab, pieczarki, cebulka )
Cena 13 zł
Pyszny Kebab
(drobiowy + kap. pekińska, pomidor, ogórek, sos firmowy)
Cena 14 zł
Na słodko
deser
Cena 7.50 zł
z drobiu
(filet z drobiu)
Cena 13 zł
Chińczyk
(potrawa chińska z ryżem)
Cena 12 zł
Prosto z grilla
(karkówka z rusztu)
Cena 15 zł
Mniam mniam
deser
Cena 7.50 zł
dla wegetarian
(danie wegetariańskie)
Cena 12 zł
sałatki
(brokuły, migdały, feta, sos)
Cena 10 zł
świeża rybka
(łosoś sos koperkowy)
Cena 16 zł
Naleśniki
deser
Cena 7.50 zł
obiady z dowozem Kielce
Polecamy gorące zupy. Dysponujemy odpowiednimi pojemnikami jednorazowymi, które zapeniają dostarczenie ciepłych i smacznych zup w miejsce wskazane przez klienta. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestaw różnych zup tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Biznes Lunch
Wszystkie potrawy w naszej ofercie są przygotowywane bezpośrednio przed dostawą. Menu dań głównych jest bardzo szerokie od tradycjnych domowych 'drugich dań' poprzez potrawy staropolskiej kuchni po dania z ryb czy potrawy kuchni chińskiej. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszym menu.
catering desery
Spejalnie dla 'łasuchów' przygotowujemy zestawy deserowe. Proponujemy naleśniki czy desery owocowe. W naszej ofercie znajdziecie również przekąski i napoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadzwoń teraz 605 465 022 lub 41 361 13 78.

Catering dla szkół i przedszkoli - Kielce i okolice

Catering dla szkół,żłobków i przedszkoli to prawdziwe wyzwanie, gdyż prawidłowe żywienie dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym ma duże znaczenie dla optymalnego wzrostu i rozwoju młodych ludzi. To wyzwanie także dlatego, że to „klienci” wyjątkowo wymagający i szczerzy. W tym przypadku catering dla szkół i przedszkoli musi być zapięty na przysłowiowy ostatni guzik….świeże, smaczne i odpowiednio dobrane, by zapewnić dzienną dawkę energii, witamin i składników żywieniowych. Wszystko to, co jest potrzebne do zapewnienia optymalnych warunków rozwoju i wsparcia w realizacji obowiązków przedszkolnych i szkolnych.

Opracowując od lat menu dla szkół i przedszkola w Kielcach nie zapominamy jednak o najważniejszym – o tym co lubią dzieci!

Nasze pomysły czerpiemy z obserwacji upodobań zarówno tych małych, jak i większych „klientów”, a także pociech naszych pracowników. Placówkom oświatowym (szkoły/przedszkola) oferujemy usługi cateringowe naszej firmy w postaci organizacji:

- wyżywienie całodzienne (śniadania/obiady/kolacje)
- imprezy plenerowe, pikniki
- bale

Przygotowywanie posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym to dla Nas wyjątkowa przyjemność.

Zapraszamy do współpracy!


catering dla dzieci
catering sałatki
biznes lunch catering
catering dla dzieci
przerwy kawowe